TYP MEB 1950 Güvenlik Görevlisi Alımı
İşkur İlanları

TYP MEB 1950 Güvenlik Görevlisi Alımı

TYP MEB 1950 Güvenlik Görevlisi Alımı

Toplum yararına programı (TYP) kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlarla İstanbul ve Erzurum İl İlçelerine 1950 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

İŞKUR TYP kapsamında Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Milli Eğitim Müdürlükleri ve Okullara İstanbul ve Erzurum için 1950 personel olarak Güvenlik Görevlisi alacağını duyurdu. Başvurular kısa süreliğine ilana çıkıp hemen başvuru süresi bittiği üzere sayfamızdan takip sağlayabilirsiniz.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

İŞKUR toplum yarasına programı kapsamında kamu personeli alımı olarak 1950 güvenlik görevlisi alımı yayınlandı. Alım yapacak şehirler İstanbul (ilçeler dahil) ve Erzurum (ilçeler dahil) olarak ilan edilmiştir.

Alım yapacak şehirler arasında bazı ilçeler 9 Ekim 2018 tarihinde sona erecekken bazı ilanlar 6 Ekim 2018 tarihinde sona erecektir.

TYP alımlarına ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunları başvurabiliyor. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş, 40 yaşını bitirmemiş, iş kurumuna kayıtlı işsiz ve herhangi bir kurumdan maaş almıyor olanlar başvuru sağlayabilir.

Bu da ilginizi çekebilir
WordPress Temaları İle Para Kazanmak Hem Üniversite Okuyup Hem Nasıl Çalışılır? Eski Cep Telefonlarınızı Satarak Para Kazanın Yurtdışı Lisansüstü Eğitim Programları Kılavuzu 2018-2019 Mola Verirken Yemek İçin En İyi Yiyecekler (Bütçede) Yılbaşı İçin Eve Gitmeden Önce Hatırlanması Gereken Bazı Şeyler

YORUMLAR

Yorum yaparak Kolaypara'a ait Temel Kurallar ve Gizlilik Politikası metinlerini kabul etmiş olursunuz.

İlk yorum yapan siz olun.