MEB Şehirlere Güvenlik Görevlisi ve Kamu Personeli Alımı Devam Ediyor
İşkur İlanları

MEB Şehirlere Güvenlik Görevlisi ve Kamu Personeli Alımı Devam Ediyor

MEB Şehirlere Güvenlik Görevlisi ve Kamu Personeli Alımı Devam Ediyor

Milli Eğitim Bakanlığı Şehirlere Toplum yararına programı (TYP) kapsamında İŞKUR tarafından alımı yapılan kamu personeli alımı ve güvenlik görevlisi alımları devam ediyor.

İŞKUR Şehirlere TYP Milli Eğitim Bakanlığına kamu personeli alımı ve güvenlik görevlisi ihtiyaçlarını bu alımlar ile sağlamaktadır. Alımlar yapılırken güvenlik görevlisi, çevre düzenleme elemanı, çevre temizlik işçisi, bahçıvan, hizmetli ve ağaçlandırma personeli olarak gerçekleştiriliyor.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

İŞKUR toplum yarasına programı kapsamında şehirlere kamu personeli alımı iş ilanları yayınlandı. Alım yapacak şehirler Kırıkkale ve Tunceli olarak ilan edilmiştir.

Alım yapacak şehirler arasından Tunceli 16 Ekim 2018 de ve Kırıkkale 12 Ekim 2018 gece 23.59 kadar iş kurumu üzerinden online ile başvuruları sona eriyor.

TYP alımlarına ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunları başvurabiliyor. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş, 40 yaşını bitirmemiş, iş kurumuna kayıtlı işsiz ve herhangi bir kurumdan maaş almıyor olanlar başvuru sağlayabilir.

Bu da ilginizi çekebilir
WordPress Temaları İle Para Kazanmak Hem Üniversite Okuyup Hem Nasıl Çalışılır? Eski Cep Telefonlarınızı Satarak Para Kazanın Yurtdışı Lisansüstü Eğitim Programları Kılavuzu 2018-2019 Mola Verirken Yemek İçin En İyi Yiyecekler (Bütçede) Yılbaşı İçin Eve Gitmeden Önce Hatırlanması Gereken Bazı Şeyler

YORUMLAR

Yorum yaparak Kolaypara'a ait Temel Kurallar ve Gizlilik Politikası metinlerini kabul etmiş olursunuz.

İlk yorum yapan siz olun.