Belediye Daimi İşçi Şoför ve (Bayan) Gassal Alım İş İlanı
İşkur İlanları

Belediye Daimi İşçi Şoför ve (Bayan) Gassal Alım İş İlanı

Belediye Daimi İşçi Şoför ve (Bayan) Gassal Alım İş İlanı

Belediye Başkanlığı yayınladığı ilan ile daimi ve tam sürekli işçi, şoför ve (bayan) gassal alımı gerçekleştirecektir. Adaylar en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.

Belediyesi 4857 sayılı iş kanununa göre tam zamanlı sözleşmeli personel olarak istihdam edilmek üzere aşağıda unvan ve adedi belirtilen kadroya yapılacak sözlü sınav (mülakat) sonucuna göre sözleşmeli personel alınacaktır.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Erzurum Tortum Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 2 kişi işçi için en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.
Şoför 1 kişi alımı için en az lise mezunu olması yeterlidir. Sürücü belgesi E sınıfı ehliyet sahipliler başvuru yapabiliyor.

Gassal 1 kişi için (bayan) imam hatip lisesi mezunu ve hafızlık diploması olması gerekmektedir. Başvuruların tümünde KPSS şartı aranmıyor.

Başvuruda alınacak belgeler; sabıka kaydı, kimlik fotokopisi, diploma fotokopisi ve aile nüfus kayıt örneği olması gerekmektedir.

Başvurular 5 Ekim 2018 tarihi mesai bitimine kadar şahsen yapılması gerekmektedir. arasında yapılacaktır. Erzurum Tortum Belediyesi adresindeki Yazı İşleri Müdürlüğü Evrak Kayıt bürosuna teslim etmeleri gerekmektedir.

Bu da ilginizi çekebilir
WordPress Temaları İle Para Kazanmak Hem Üniversite Okuyup Hem Nasıl Çalışılır? Eski Cep Telefonlarınızı Satarak Para Kazanın Yurtdışı Lisansüstü Eğitim Programları Kılavuzu 2018-2019 Mola Verirken Yemek İçin En İyi Yiyecekler (Bütçede) Yılbaşı İçin Eve Gitmeden Önce Hatırlanması Gereken Bazı Şeyler

YORUMLAR

Yorum yaparak Kolaypara'a ait Temel Kurallar ve Gizlilik Politikası metinlerini kabul etmiş olursunuz.

İlk yorum yapan siz olun.