DOUBLY
Hyip Siteleri

DOUBLY

DOUBLY
Ödeme Durumu : Ödeme
Eklenme : 4 ay önce
Ödeme Yöntemi :
279 Görüntülenme
2 Yorum
DOUBLY

Doubly Şirketi

Teknoloji ilerlemeye devam ediyor! Ve böylece yapıyoruz!

Finans piyasası sektörü için yeni yenilikçi fikirleri ve çözümleri toplamak ve uygulamak için Doubly Ltd. için çalışan 17 uzman. Bunlar arasında bu sektörde 10 yılı aşkın deneyime sahip üç yönetici direktör var!

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Odağımız borsa işlemlerinde 7/24 çalışan yapay zekalı otomatik sistemlerdir. Sizin için para biriktirmeyi asla bırakmayan bir para makinesi olduğunu söyleyebilirdiniz! AI Trading Bot, karmaşık algoritmaları çözerek ve otomatik olarak pozisyonlar açarak kripto para piyasasında en iyi yatırım fırsatlarını yakalar. Farklı ticaret araçları kullanarak ve fiyat tarihini analiz ederek, genellikle en iyi karı elde eder.

Ama bu hepsi değil! Biz, Doubly olarak finansal piyasayı devrimcileştiriyoruz ve herkesin pasif, güvenli bir gelir elde etmesini sağlıyoruz. Finans sektöründeki diğer birçok yenilikçi çözüm üzerinde çalışıyoruz ve size daha faydalı ürünler sunacağız!

Vizyonumuz

Birçok kişi henüz kripto para birimi teknolojisinin imkanlarını ve faydalarını tanımıyordu. Doubly Ekibi, bu teknolojinin gelecek için belirleyici olacağına inanıyor. Ve kripto para piyasası sadece başında! Teknolojide çok büyük ilerlemeler kaydetti ve piyasa sermayesini on binlerce kişinin yüzdesi artırdı. Birçoğu zaten bu teknolojiden yararlandı ve bu pazarda milyonlarca dolar kazandı, çünkü potansiyeli çok erken tanıdılar. Ve hala bu trene atlamak ve büyük kazanç elde etmek için yeterince erken!

Ancak, kripto paralarını sonunda patlak verene kadar tutmak yeterli mi? Biz öyle düşünmüyoruz! Pazarın sunabileceği çok şey var, sermayenin çoğunu çoğaltmak için daha fazla imkan var. Ve en iyi ve en güvenli yöntem kripto para ticaretidir.

Kripto para ticareti yapmak neden daha yararlıdır?

Kripto para birimleriyle ticaret yaparak, sadece kripto para değerlerinin değerini artırmazsınız, fakat aynı zamanda paralarınızı da çoğaltabilirsiniz. Ticaret, bir kişinin sermayesinin çoğaltılmasını sağlar.

Takımın Arkasında

Bu harika projenin ekibi sadece CEO, CFO ve CIO’dan oluşmuyor. Birçok diğer profesyoneller Doubly’i desteklemeye ikna olmuş ve davet edilmişlerdir. Tüm Doubly Ekibi 17 profesyonelden oluşmaktadır.

Ekiple tanış

Pazarlama Departmanımız, bu projenin kurucusu olan Doubly CEO’su tarafından yönetilmektedir. Diğer altı kişi, şirket için yeni fikirleri tanımlamaya yardımcı oluyor ve deneyimli Girişimcinin birçok şeyini öğrenme imkânına sahip. 6’sı arasında, Doubly ile eğitimin ilk yılında yer alan pazarlama ve sayısallaştırma odaklı bir stajyer bulunmaktadır. Tüm bunlar, işin müşterilerimize doğru bir şekilde temsil edildiğinden ve yeni potansiyel yatırımcıların doğru bir şekilde çekildiğinden emin olmak için birbirini mükemmel bir şekilde tamamlar.

CFO tarafından yönetilen Mali ve Muhasebe Departmanı diğer 5 deneyimli kişiden oluşmaktadır. 4’ün 2’si 20 yıldan fazla tecrübesi olan borsada eski tüccarlardır. Bu 2, 5 yıldan fazla bir süredir CFO ile yan yana çalışmaktadır. Yüksek gelişmiş AI Ticaret Botunun izlenmesinden sorumludurlar ve uygun alım satım kararlarının alınmasını sağlamışlardır. Muhasebe Departmanının kalan 2’si, 10 yılı aşkın tecrübesi olan başarılı Mezunlar ve şirketin likiditesinin kalmasını sağlıyor! Günlük analizler ile hangi yatırımların yapılması gerektiği değerlendirilebilir. Muhasebe Departmanının yardımıyla şirketi istikrarlı tutabiliyoruz.

AI Ticaret Botu’nun Baş Geliştiricisi olan CIO tarafından yönetilen Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nda 4 kişi daha var. Bu 4 CIO tarafından eski işinde, yani Siber güvenlik şirketi tarafından eğitildi. Cybersecurity’deki deneyimleriyle, Doubly’ın saldırı saldırıları ve diğer tehditler konusunda güvende olduğundan emin olurlar. Ayrıca, AI Trading Bot’un daha da geliştirilmesini destekliyor, Finansal departmanların izlenmesine yardımcı oluyor ve tüm teknik sorunları çözüyorlar.

Bizim karlı Referans Programımız

Gelir neden pasif?

Çok basit bir şekilde, Doubly ile doğrudan ödenen% 5’lik bir komisyon kazanırsınız ve buna ek olarak, arka arkaya 20 gün boyunca (yaklaşık 20 gün sonra% 10 ve toplamda% 15) referans yatırımınızın% 0,5’ini kazanırsınız!

Daha fazla insanın bu büyük gelir olasılığını bilmesini sağlayın ve günlük komisyonunuzu artırın!

Doubly.io İnceleme

Doubly.io , yatırımcıların faydaları için AI teknolojisini birleştirirken, paranın iki katına çıkması kolaylaştı .

Kayıt gerekli değil. Sadece Bitcoin Cüzdan Adresini girin, para yatırın ve işte bu kadar.

Ödeme İşlemcileri Bitcoin, BCH, DASH, LTC ve ETH’yi içerecek şekilde genişletilmiştir. Bu sayısız seçenek, sitenin artık birden fazla parasal birimi yönetme kapasitesinden daha fazla olduğu konusunda açık göstergelerdir.

Varolan para yönetim sistemindeki aniden dengesizliklere yol açabilecek ani bir akının bulunmadığından emin olmak için tüm ödeme işlemcileri için en fazla 100 BTC’ye kadar 0.001’e kadar düşük bir para yatırılabilir.

Para Yatırma Seçeneği% 4,5’e Kadar% 200’dür

Minimum para çekme işlemleri otomatik olarak 0.0005 BTC, 0.05 LTC, 0.02 ETH, 0.025 DASH ve 0.002 BCH olarak işlenir.

Destek Ekibine info@doubly.io adresine e-posta göndererek veya Telegram gruplarına katılarak ulaşılabilir .

As Doubly.io at Yapay Zeka, biz yoluyla para iki katına çıkarmayı sağlayan kolaypara.org hala sıkıca hatırlatır herkesi bu Yüksek Verim Yatırım Programı kabul edilir (veya da bilinir HYIP ) yüksek finansal riskler kesinlikle katılmaktadırlar burada. Doğru bir yatırım yapıldığında kesin olarak kar edilse de, yanlış bir seçim – diğer yandan – mevcut mali durumunuza zarar verebilir .

Okumak, kapsamlı bir araştırma yapmak ve ilgilendiğiniz herhangi bir programı gözden geçirmek suretiyle Due Diligence uygulamasının kuvvetle uygulanması tavsiye edilir. Yatırımcılar – protect.com’da bulunan her araç ve bilgiyi kullanın ve bu Nihai Yatırım Kararını vermeden önce Grup Sohbeti isteyin .

Her zaman kaybetme gücüne sahip olduğunuza yatırım yaptığınızdan emin olun.

Bu da ilginizi çekebilir
WordPress Temaları İle Para Kazanmak Hem Üniversite Okuyup Hem Nasıl Çalışılır? Eski Cep Telefonlarınızı Satarak Para Kazanın Yurtdışı Lisansüstü Eğitim Programları Kılavuzu 2018-2019 Mola Verirken Yemek İçin En İyi Yiyecekler (Bütçede) Yılbaşı İçin Eve Gitmeden Önce Hatırlanması Gereken Bazı Şeyler

YORUMLAR

Yorum yaparak Kolaypara'a ait Temel Kurallar ve Gizlilik Politikası metinlerini kabul etmiş olursunuz.
 • Sner 4 ay önce

  Odemeye devam ediyormu site kazannc her saat mi gonderiliyor hesabimiza?

  Cevapla
  • Kolaypara 4 ay önce

   Şuan için ödemeler devam ediyor.

   Cevapla