DER Global
Hyip Siteleri

DER Global

DER Global
Ödeme Durumu : Ödeme
Eklenme : 1 sene önce
Ödeme Yöntemi :
524 Görüntülenme
0 Yorum
DER Global

DER Global Hakkında

DER Global Limited, çeşitli ticari faaliyetlerde uzmanlaşmış bir İngiliz şirketidir. 
Borsalarda başarılı bir şekilde işlem yapmakta, vadeli işlem sözleşmelerine odaklanarak menkul kıymet ve hisse senedi alım satımları yapmaktayız. Ayrıca kendi varlıklarını Forex piyasasına aktif olarak yerleştiriyoruz.

Yukarıda bahsedilen iş alanlarının yanı sıra, son üç yıldır DER Global Limited, dünyanın en büyük cryptocurrency borsalarındaki başarılı spekülatif işlemlerle yatırımların akışını artırarak ve danışmanlık hizmetleri sunarak, cryptocurrency ticaretini aktif ve başarılı bir şekilde geliştirmektedir. üçüncü şirketlere.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Bu çevrimiçi hizmet seviyesinde bizimle işbirliği yapmak, dış etkenlerden bağımsız olarak istikrarlı bir pasif gelir elde etme alanında yeni fırsatları ifade etmektedir. Yatırımların güvenliği, süreçlerin öngörülebilirliği ve alınan kârın öngörülebilirliği, çevrimiçi kaynağımıza dayalı potansiyel yatırımcılar ile işbirliği içinde olunca firmamızın üç ana avantajıdır. Daha fazla oku…

Ofis adresimiz 1 Pancras Square, Londra’dır. DER Global Limited’in kayıt numarası 11598683’tür.

Genel kurallar

 1. Bu belge uluslararası hukuk kuralları ve iş uygulamaları kurallarına uygun olarak oluşturulmuştur. 
 2. DER Global Limited 18 yaşında bireyleri kabul eder. 
 3. Her DER Global Limited müşterisi için kayıt prosedürü gereklidir. 
 4. DER Global Limited müşterisi olarak şart ve koşulları kabul edersiniz.

Yatırım Kuralları

 1. Her depozito, DER Global Limited ve müşterisi arasında özel bir işlem olarak kabul edilir. 
 2. Müşteriler, tüm finansal işlemleri yalnızca kendi takdirine bağlı olarak ve kendi riskleriyle işlerler. Teminatın büyüklüğü ve süresi her bir müşteri tarafından belirlenir. 
 3. Yatırımın faiz tahakkuku, “Ar-Ge” yatırım planının sonunda ve “Günlük” yatırım planlarında günlük olarak müşterinin hesabına yatırılır ve hesaplanır. 
 4. Anapara, ‘Son’ yatırım planlarında karda yer alır ve ‘Günlük’ yatırım planlarına dahil edilmez (depozito sona ermesinden sonra iade edilir). 
 5. Faiz oranı yatırım miktarı, yatırım planı ve depozito vadesine bağlıdır.
 6. Müşteri kar hesaplamasını doğru bir şekilde hesaplamak için Kâr Hesaplayıcımızı kullanabilir. 
 7. Müşteri, ödeme yapmak için kabul ettiğimiz herhangi bir ödeme sistemini veya kripto para birimini seçebilir. DER Global Limited, sadece yatırım için USD kabul eder. 
 8. Müşteri sadece bir hesap açabilir. Başka bir hesap açmak isterseniz support@derglobal.biz adresinden bize ulaşın. Yeni bir hesap açılırsa, eski hesap kapatılacaktır.

İstenmeyen Posta Önleme Politikası

Spam, alıcının talep etmediği “istenmeyen posta” da dahil olmak üzere ticari e-posta veya istenmeyen toplu e-postadır. Bu müdahaleci ve çoğu zaman ilgisiz veya saldırgan ve değerli kaynakları atıyor. Aynı materyalin çeşitli haber gruplarına aşırı yüklenmesinden oluşan uygun olmayan haber grubu etkinlikleri de spam olarak kabul edilir. 

 1. Şirketimizde SPAM veya herhangi bir tür UCE’yi tolere etmiyoruz. 
 2. DER Global Limited tarafından sunulan hizmetlerin pazarlanması ile bağlantılı olarak herhangi bir türden istenmeyen e-postaları yasaklıyoruz.
 3. Herhangi bir yasa uygulayıcı kurum, internet sağlayıcısı, web barındırma sağlayıcısı veya başka bir kişi veya kurum, istenmeyen e-postaların iletilmesiyle ilgili olabileceğiniz veya başka bir şekilde yasa dışı davranışta bulunmuş olabileceği veya bir İnternet ihlalini gerçekleştirebileceğimiz konusunda bize bildirimde bulunursa Hizmet sağlayıcının hizmet şartlarını veya bu tür politika ve düzenlemeleri, hesap bilgilerinizin açıklanması dahil olmak üzere faaliyetlerinizle ilgili herhangi bir soruşturmada işbirliği yapma hakkını saklı tutarız. 
 4. DER Global Limited’den bir mektup almadıysanız, bazı e-posta hizmetleri e-postayı Spam olarak işaretleyebildiğinden lütfen Spam klasörünüzü kontrol etmeyi unutmayın.

Mevcut kuralları değiştirmenin usulü

 1. DER Global Limited’in idaresi, yatırımcıların rızası olmadan mevcut belgede değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 2. DER Global Limited’in idaresi, müşterileri şirketin sitesinde yayınlayarak bildirimde bulunacak değişiklikler hakkında bilgilendirecektir. 
 3. Şartlar ve Koşullar değişiklikleri, metinde aksi belirtilmedikçe, sitede bilgi yayınlama tarihinden itibaren yürürlüğe girer.

Müşteri hizmetleri ve destek

 1. Her müşterinin destek hizmetimizden ek bilgi alma hakkı vardır. 
 2. Müşteri, Destek Formumuzu veya onun için uygun olan başka bir yöntem aracılığıyla destek servisimize başvurabilir. 
 3. Müşteri, destek hizmetimizle kibarca davrandığını ve herhangi bir kimsenin olumsuz durumdan kaçınmasını önlemek için talimatları uygulamayı kabul eder.

Derglobal.biz İnceleme

Kişisel sermayenizi artırmak, Derglobal.biz’in kârlı tahminlerde bulunarak Borsa Analistlerinin Uzman Ekibinden yararlandığı tek görevdir .

Kayıt, her zamanki kişisel bilgileri, şifreyi, ödeme hesabı detaylarını ve Gizli Soru’nun yanı sıra Gizli Cevap’yı sağlayarak yapılır ve ardından Şartlar ve Koşulları kabul eden kutuyu işaretleyerek tamamlanır.

Ödeme İşlemcileri, Perfect Money, Payeer, Bitcoin, Litecoin ve Ethereum’u içerecek şekilde genişletilmiştir. Bu sayısız seçenek, sitenin artık birden fazla parasal birimi yönetme kapasitesinden daha fazla olduğu konusunda açık göstergelerdir.

Mevduat en fazla 10.000 ABD dolarından azami 500.000 ABD dolarına kadar yapılabilir.

Para yatırma seçenekleri 20 günde en iyi% 2,1’dir.

Minimum geri çekilme, 36 saat içinde işlenecek olan 0,21 ABD $ ‘na ulaşılarak yapılabilir.

Destek Ekibine çevrimiçi bilet, Facebook veya Twitter göndererek ulaşılabilir.

İken Derglobal.biz ciddi yatırımcılar tarafından tercih edilen HYIP olabilir biz kolaypara.org hala sıkıca hatırlatır herkesi bu Yüksek Verim Yatırım Programı kabul edilir (veya da bilinir HYIP ) yüksek finansal riskler kesinlikle katılmaktadırlar burada. Doğru bir yatırım yapıldığında kesin olarak kar edilse de, yanlış bir seçim – diğer yandan – mevcut mali durumunuza zarar verebilir .

Okumak, kapsamlı bir araştırma yapmak ve ilgilendiğiniz herhangi bir programı gözden geçirmek suretiyle Due Diligence uygulamasının kuvvetle uygulanması tavsiye edilir. Yatırımcılar – protect.com’da bulunan her araç ve bilgiyi kullanın ve bu Nihai Yatırım Kararını vermeden önce Grup Sohbeti isteyin .

Her zaman kaybetme gücüne sahip olduğunuza yatırım yaptığınızdan emin olun.

Bu da ilginizi çekebilir
WordPress Temaları İle Para Kazanmak Hem Üniversite Okuyup Hem Nasıl Çalışılır? Eski Cep Telefonlarınızı Satarak Para Kazanın Yurtdışı Lisansüstü Eğitim Programları Kılavuzu 2018-2019 Mola Verirken Yemek İçin En İyi Yiyecekler (Bütçede) Yılbaşı İçin Eve Gitmeden Önce Hatırlanması Gereken Bazı Şeyler

YORUMLAR

Yorum yaparak Kolaypara'a ait Temel Kurallar ve Gizlilik Politikası metinlerini kabul etmiş olursunuz.

İlk yorum yapan siz olun.