Aygaz, sahibinden.com İle Yeni Bir İş Birliğine İmza Atıyor
Haber

Aygaz, sahibinden.com İle Yeni Bir İş Birliğine İmza Atıyor

Aygaz, sahibinden.com İle Yeni Bir İş Birliğine İmza Atıyor

Yılsonuna kadar sürecek kampanya kapsamında sahibinden.com sitesi üzerinden konut kategorisinde kiralık ya da satılık ev araması yaparken ısıtma sistemi olarak doğalgaz seçeneği dışında bir tercih yapan kullanıcılar, karşılarına çıkan yönlendirme doğrultusunda kampanyaya katıldıkları takdirde, ev tüpü alışverişlerinde 10 TL’lik indirim kazanacak. 2.000 adet ev tüpü ile sınırlı kampanyada kullanıcılar cep telefonlarına gelen şifreyi alışverişleri esnasında tüpgaz bayisine ileterek kampanyadan faydalanabilecek.

Kampanya ile ilgili detay bilgi için http://www.aygaz.com.tr ve 444 4 999

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Aygaz Hakkında

Koç Topluluğu’nun enerji sektöründe faaliyet gösteren ilk şirketi olan Aygaz, Türkiye’nin 13. büyük sanayi kuruluşudur. Kurulduğu 1961 yılından bu yana Türkiye’de LPG (Likit Petrol Gazı) sektöründe liderliğini sürdüren Aygaz; LPG’nin otogaz, tüpgaz ve dökmegaz olarak dağıtımının yanı sıra LPG basınçlı kap ile aksesuarları üretimi ve satışını da gerçekleştirmektedir. 81 ilde 2.192 tüpgaz bayisi ve 1.741 otogaz istasyonu ile hizmet veren Aygaz ayrıca, 40’a yakın ülkeye gaz aletleri ihracatı yaparak, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazarlarında da faaliyet göstermektedir. Aygaz tüpü her gün 60 binden fazla eve ve işyerine girmekte, 1 milyondan fazla araç Aygaz’ın otogaz ürünü Aygaz Otogaz ile yolculuk yapmaktadır. Aygaz merkez tesisler ve bayiler olmak üzere 25 bini aşkın kişiye yarattığı iş imkânı ile 55 yılı aşkın süredir Türkiye’nin dört bir köşesinde hizmet vermektedir.

Bu da ilginizi çekebilir
WordPress Temaları İle Para Kazanmak Hem Üniversite Okuyup Hem Nasıl Çalışılır? Eski Cep Telefonlarınızı Satarak Para Kazanın Yurtdışı Lisansüstü Eğitim Programları Kılavuzu 2018-2019 Mola Verirken Yemek İçin En İyi Yiyecekler (Bütçede) Yılbaşı İçin Eve Gitmeden Önce Hatırlanması Gereken Bazı Şeyler

YORUMLAR

Yorum yaparak Kolaypara'a ait Temel Kurallar ve Gizlilik Politikası metinlerini kabul etmiş olursunuz.

İlk yorum yapan siz olun.