Swagbucks’ta Ödül Kazanmanın 11 Kolay Yolu
Para Kazanmak

Swagbucks’ta Ödül Kazanmanın 11 Kolay Yolu

Swagbucks’ta Ödül Kazanmanın 11 Kolay Yolu

Swagbucks’a birçok insanın fark etmesinden çok daha fazlası var! Nerede vakit geçirileceğini bilmek anahtardır. Swagbucks’ımızın incelemesi, kazanmanın en iyi yollarını ortaya koyuyor. 

Swagbucks hemen hemen ‘kolay para’ tanımıdır. Büyük para getirmeyi vaat etmese de, videoları izlemekten kısa anketleri tamamlamaya kadar her şeyden puan kazanmak kolaydır. Hepsi senin kanependen.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Ücretsiz hesabınızı oluşturduktan sonra hemen puan kazanmaya başlayabilirsiniz, bu para ya da ödüller karşılığında değiştirilebilir.

Özel bir kayıt bonusu almak için aşağıdaki düğmeyi kullanın!

Swagbucks nedir ve nasıl çalışır?

Temel olarak, Swagbucks, web’de arama yapmak, video izlemek ve anketleri tamamlamak gibi basit görevleri çevrimiçi yapmak için kullanıcılara puan kazandıran bir portaldır .

Swagbucks puanlarında (‘SB’lere kısaltılmış’) ‘ödeme’ olacaksınız, bu da hediye kartları veya nakit için kullanılabilecek. Sundukları hediye kartları Amazon, Starbucks, Argos, M & S ve iTunes gibi 1.500’den fazla perakendeciden geliyor.

Ancak, Swagbucks’tan para kazanmayı tercih ederseniz, puanları doğrudan PayPal hesabınıza nakit olarak çevirme seçeneği vardır. Ya da cömert davranıyorsanız hayır kurumuna bağışta bulunabilirsiniz.

Ne kadar kazanabilirsin?

SB puanlarının ne olduğu konusunda size bir fikir vermek için, 5 £ Amazon hediye kartı size 620 SB’ye mal olacak ve 16,000 SB’yi 100 pound (PayPal üzerinden) için öksürmeniz gerekecek.

Düşündüğünüzden daha hızlı birikirler, çünkü Swagbucks’a bağlı çok fazla görev ve etkinlik vardır. Birçoğu zaten zaten var!

Swagbucks’ınızı günlük olarak biriktirmeye başlamanızın başlıca yolları şunlardır:

Swagbucks’da kazanmanın 11 yolu

Swagbucks’ı varsayılan arama motorunuz yapın

Kazanmaya başlamanın en kolay yolu, varsayılan arama motorunuzu Swagbucks’a (Google veya Bing yerine) geçirmektir.

Otomatik olarak , normalde yaptığınız gibi internette gezinmek için otomatik olarak açılmaya başlayacaksınız , ancak bunun yerine tarayıcılarını kullanarak (verimlilik konusunda endişeleniyorsanız, Yahoo tarafından çalıştırılsın, o yüzden terletmeyin!).

Her 10 ila 20 aramanın 10-20 SB noktasını bulmayı bekleyebilirsiniz (arama sorgularına göre değişir). Altı aylık günlük aramadan sonra bu yaklaşık 300 £ ‘a eşit olabilir.

Videoları izleyin

Evet, sadece birkaç video izleyerek Swagbucks puanlarını kazanabilirsiniz.

Buradaki ödemeler o kadar yüksek değil, ama eğlenmek için para alıyorsun! Görüntülenmek üzere gönderdiğiniz içerik türleri, reklamlardan haber içeriğine ve viral kliplere kadar her şey dahil, büyük ölçüde değişir.

Gönderdiğiniz içerikten gerçekten emin değilseniz, sinsi bir şey yapabilir ve diğer şeylerle uğraşırken arka planda çalışan videolar izleyebilir ve gerçekte videoyu izlemezsiniz. üstünde!).

30 dakikalık video başına 3 SB kazanmayı bekliyoruz ve bu özel görev için kapmak için günde 150 puanlık bir limit var.

Uygulamaları telefonunuza indirin

Telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda belirli uygulamaları indirmek, yüklemek ve açmak için çok çeşitli puanlar kazanabilirsiniz.

Yüklendikten sonra, etrafınıza bir göz atın ve ilginizi çeken bir şey varsa, harika! Ama değilse, onu silebilir ve yine de puanlarınızı alırsınız.

Ücretsiz uygulamalar yaklaşık 15-50 SB almanızı sağlarken, uygulamanın indirilmesi gereken küçük bir ödeme içermesi durumunda 10 kat kazanacaksınız. SBs kapmak için değildi!).

Çevrimiçi alışveriş yapın ve para kazanın

Şimdi, açıkçası daha fazla puan almak uğruna internette alışveriş yapmamanızı tavsiye etmeyiz (yine, bu gerçekten mantıklı olmaz, değil mi?), Ancak çevrimiçi bir şey satın almayı planlıyorsanız, Swagbucks web sitesini ziyaret edin. böylece puan kazanabilirsiniz (ana para kasalarına benzer ).

Hotels.com, Ticketmaster, WH Smith, Body Shop, First Choice ve Toys R Us gibi çevrimiçi mağazalardan kolay SB alınız. Sadece nakit ile ayrılmadan önce katılımcı bir Swagbuck kazanan olup olmadığını öğrenmek için hızlı bir arama yapın.

Örneğin, First Choice ile bir tatil planlıyorsanız – onları Swagbucks’ta arayın ve siteye doğrudan gitmek yerine bu şekilde erişin ve harcanan £ 1 başına 3 SB kazanırsınız. Tatiller bir miktar nakit para yatırmayı gerektirdiği için, bu işlemden elde edilen yüzlerce puan anlamına gelmeli ve daha sonra ödüle veya paraya dönüştürebilirsiniz.

Komple anketler ve anketler

Zaman açısından zengin ama para fakir mi? Swagbucks’la her gün birkaç kısa anketin doldurulması gerçekten hoş bir küçük öğrenci olabilir.

Genellikle 3 ila 20 dakika arasında bir zaman alırlar ve ankete bağlı olarak yaklaşık 40-100 SB kazanırsınız. Ek bir SB için tam anlamıyla 2 saniye süren tamamlamak için günlük bir anket var.

Arkadaşlarına söyle

Arkadaşlarınızı tavsiye kodunuzla Swagbucks’a üye olmalarını söyleyerek uyurken SB puanlarını toplayın.

Tavsiyeleriniz için yalnızca 500 SB almanıza gerek kalmayacak, aynı zamanda arkadaşlarınızın da kazancının% 10’unu kazanacaksınız .

Bu pasif puan kazanmak için harika bir yoldur – ve arkadaşlarınız da açıkça fayda sağlayacaktır.

Swag Kodlarına dikkat edin

“Swag Kodları” ile ilgili bildirimleri almak için Swagbucks tarayıcı uzantısını indirin (yalnızca indirme için ek bir 50SB vereceksiniz!).

Swag Kodları, şirketin site çevresinde biraz vızıltı yaratması ve üyeleri ana sayfaya geri getirmesi için yayınladığı basit kodlardır.

Tarayıcı uzantısından aldığınız bildirimler, Swagbucks blog’unda, Twitter’da veya Facebook sayfasında, Swagbucks gösterge tablonuzun üst kısmındaki ‘Swag Kodu’ kutusuna gireceğiniz kodu bulmak için nereye gideceğinizi söyleyecektir. Süper kolay anlık SB noktaları!

Günlük hedefleri tamamlayın

Ekranın sol tarafında, sitenin tamamlamanızı önerdiği 8 farklı günlük görevle bir ‘yapılacaklar listesi’ görürsünüz.

Tamamladığınız her görev için puan toplayacağınız gibi , bir günde listenizdeki her şeyi kaptırmanız için de bonus puanları alacaksınız .

Benzer şekilde, Swagbucks’ın günlük hedefleri seçeneğini (başlığın içindeki düğmeyi görürsünüz), sitenin o güne yönelik olarak hedeflenen SB miktarını size bildireceğini de seçebilirsiniz. Amacınıza ulaşmayı başarırsanız, size ekstra bonus puanlar ekleyeceksiniz!

Çekilişler gir

Yarışmalara girerken kendinizi şanslı hissediyorsanız, kendinizi Swagbucks’ın düzenli sınırlı zaman aralıklarına girebilirsiniz.

Ödüller, Apple ürünleri gibi teknoloji araçlarından daha büyük bir paket SB’ye kadar her şey olabilir, ancak SB’lerin her bir rekabete girmesi için harcayacağınız bir miktar kumar olduğuna dikkat edin .

Örneğin, 50 SB kazanmak için bir yarışmaya katılabilirsiniz, ancak katılmanız için size 2 SB mal olacak.

Online oyunlar oyna

Telefonunuzda oyun oynamak için bağımlılık sonunda ödemek üzeresiniz!

Sadece bir koşuşturma vermek için oyun başına 10 SB kadar kazanın. Bazı oyunlar, herhangi bir SB kazanabilmeniz için belli bir seviyeye geldiğinize güveniyor, bu yüzden bu seçeneğe gidiyorsanız, bu şeylerin iyi olması için (tam olarak!) Ödeme yaparsınız.

Ama sadece bir sonraki seviyeye ulaşırsanız paranın olabileceğini bildiğinizde bir oyun oynamak için ne kadar ödüllendirici olabileceğinizi hayal edin.

Hizmetlere kaydolun

Ücretsiz denemelere kaydolmak ve TV ve çevrimiçi oyunlar gibi hizmetlere abone olmak oldukça önemli bir ödülle karşınıza çıkabilir.

Ancak, para iadesi fırsatlarında olduğu gibi, yine de hizmeti kullanmayı planlıyorsanız bu seçeneği kullanmalısınız . Bunun nedeni, bir kısmının kaydolmak için kendi paranızı çıkarmanızı gerektirmesidir.

Ama eğer özgürlerse, oldukça iyi bir ödül puanları ödeyebildikleri için zamanınıza değer olabilirdi!

Şimdi, ileri gitme ve Swagbucks’a kaydolma şansınız var, böylece SB’leri hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Katılmak ücretsizdir, böylece kaybedilecek bir şey yok ve yakalanmayı bekleyen tonlarca ödülün var.

Yüksek SB puanlarının görünmesinin, aksi takdirde harcama yapamayacağınız para harcamalarına izin vermediğinden emin olun – aksi halde yanlış bir ekonomi!

Bu türden para kazanma hilelerine daha fazla katılmaya hevesliyseniz, sitemizi takip etmeye devam edin.

Bu da ilginizi çekebilir
WordPress Temaları İle Para Kazanmak Hem Üniversite Okuyup Hem Nasıl Çalışılır? Eski Cep Telefonlarınızı Satarak Para Kazanın Yurtdışı Lisansüstü Eğitim Programları Kılavuzu 2018-2019 Mola Verirken Yemek İçin En İyi Yiyecekler (Bütçede) Yılbaşı İçin Eve Gitmeden Önce Hatırlanması Gereken Bazı Şeyler

YORUMLAR

Yorum yaparak Kolaypara'a ait Temel Kurallar ve Gizlilik Politikası metinlerini kabul etmiş olursunuz.

İlk yorum yapan siz olun.