Şu Anda Satarak Para Kazanabileceğiniz 29 Şey
Para Kazanmak

Şu Anda Satarak Para Kazanabileceğiniz 29 Şey

Şu Anda Satarak Para Kazanabileceğiniz 29 Şey

Çok sevdiğiniz eşyalarınızı para kazanmak için satmanıza gerek yok – hatta değerli olduğunu bile bilmediğiniz şeyleri satmaktan iyi para kazanabilirsiniz!

Popüler inanışın aksine, çevrimiçi satışların karlı olmasını sağlamak için favori tasarımcı öğelerinizle ayrılmanıza gerek kalmaz.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

‘Bir adamın çöpü başka bir adamın hazinesi’ demedi, hiç bir zaman daha doğru olmamıştı – elimizdeki listenin kanıtladığı gibi, normal günlük eşyaları ve hatta çöplükten başka hiçbir şeye benzemeyen şeyleri bile satmaktan para kazanabilirsiniz.

Nadir eşyaların eBay gibi sitelerdeki en yüksek teklifleri getirme eğilimi gösterdiği doğru olsa da, tüm bunlar eklendikçe daha küçük gelir akışlarını yok etmek akıllıca olmazdı.

Evinizin her köşesinde yapılacak para var, sadece aradığınızı bilmeniz gerekiyor.

Para kazanmak için satabileceğiniz şeyler

 1. Çocukluk oyuncakları  Eski favorilerinizden vazgeçemeyeceğiniz şey sonunda ödeyebilir! Her zaman çocukluk oyuncak koleksiyonunuza baskın olmaya ve sattığını görmek için eBay’e hızlıca bakmaya değer . Ve bu oyuncaklardan herhangi birine sahipseniz, binlerce üzerinde oturuyor olabilirsiniz!
 2. Eski kıyafetleriniz –  Giymediğiniz kıyafetlerle dolu bir gardırobunuz varsa, bunları internetten satmak için bu web sitelerinden ve uygulamalardan bazılarını kullanmayı deneyin . Daha sonra karlarını yeni şeyler yerine kendiniz hazırlamak için kullanabilirsiniz.
 3. Hediye kartları  Herkesin favorisi, satın aldığınız hediyeyi bilmiyordu, ama asla alışveriş yapmadığınız bir dükkanın kredisini içeriyor mu? Süresi dolmadan önce sat! Ya eBay’de punt yapmayı deneyebilir veya Zeek gibi web sitelerinde satabilirsiniz.
 4. Vestiyer – Çoğu gardırop, gerektiğinden daha fazla askıya sahip olacaktır. Eşleşen askılar 50p’ye kadar pop alabiliyor, bu yüzden eşleştirilenleri karıştırmak için geçiş yapmayı düşünmüyorsanız, eşleşen setlerde para kazanabilirsiniz, bazı paralar olabilir!
 5. Şarap mantarları  Sanat ve el sanatları sık! Bir koleksiyon oluşturmak için iyi şeyler yeterince içiyorsanız, her şarap cork için yaklaşık 10p ve şampanya mantarları için bir pop (kelimenin tam anlamıyla!)
 6. Saçlarınız –  Uzun sağlıklı bir yele besliyor musunuz (okuyun: nakit)? Saçlarınız için ciddi bir para kazanabilirsiniz!
 7. Kullanılmayan otopark alanı  Özel bir park alanınız var ama bir arabanız yok mu? Araba park alanınızı kiralamaktan ne kadar para kazanabileceğinizi görünce şaşıracaksınız – özellikle bir şehir merkezinin yakınında yaşıyorsanız
 8. Vücudunuz (testler için!) – Uyuşturucu parkurlarında yer almak , ortalama olarak günde 100 TL kazanabilir (  ilk önce bir ilaç denemesi yapmak gibi bir şey olduğunu öğrenin !) – ve ürün testi web sitelerine kaydolmak  sizi görebilir yeni ürünler denemek için geri ödenen
 9. Eski tuvalet kağıdı – Şaka yapmıyoruz bile. Tüm bu karton tüpler siz ve arkadaşlarınız şeffaf tembelliğinden toplanıyorlar 10p için rulo satılabilir !
 10. Blogunuzda reklam alanı – Kişisel bir blogunuz var mı ? Sadece tarafından gelir sürekli akışı yapmak ne kadar kolay olabileceğini Sen şaşarsın sitenizde reklam alanı satan markalara
 11. Fotoğraflarınız  Marbella’daki plajda sarhoş olduğunuz arkadaşlarınızdan bahsetmiyoruz … ama omuzlarınızda keskin bir göz ve yaratıcı bir kafa varsa , resimlerinizde çılgın para kazanabilirsiniz . Para yapım fotoğrafçılığı becerilerini geliştirmek için fantezi bir kameraya bile ihtiyacınız yok!
 12. Eski cep telefonları  Yükseltme işleminden bu yana kullanmadığınız çekmecelere doldurulmuş eski telefonların var mı? Onları bunlardan birini toplamanıza izin vermek yerine ‘sadece bir durumda’ kullanmanız gerekiyor (bir daha asla olmayacak), neden eski telefonunuzu nakit yerine satmıyorsunuz ?
 13. Fikriniz  Görüşünüzün gerçekten önemli olduğunu hissettirmek için bir yol varsa, birisi size bunun için ödeme yapmayı teklif ettiğinde. Çevrimiçi anket sitelerine üye olun ve Slicethepie’de nakit para karşılığında yeni müzikle ilgili uzman görüşünüzü sunun.
 14. Bilginiz  Açgözlülük etme, beyninizi ödeme için sunarak sevgi / bilgi yayma – uzmanlık alanınızda özel dersler veya serbest konuşma konuşuyoruz !
 15. Hizmetleriniz   Hizmetlerinizde para kazanmak için uzman bir beceri ile kutsanmış olmanıza gerek yoktur – Görev Tavşan gibi uygulamalar , küçük (normalde DIY ile ilgili) görevlere yardımcı olmak için size para kazandırır veya görev uygulamalarına kaydolur Yerel bölgenizdeki küçük ve süper kolay görevleri tamamlamak için ödeme
 16. Dil becerileriniz   İkinci (veya üçüncü veya ileri) bir dil konuşabilme yeteneğinizle kutsanmış mısın? Dil becerilerinizi satarak para kazanabileceğiniz birçok yol var .
 17. Kullanılmayan uni kitapları   Dürüst olalım, tekrar bir daha bakma ihtimaliniz yok, değil mi? Ve ders kitaplarınızı daha hızlı satıyorsunuz (yani sahip olduğunuz baskı hala geçerliyken) onlar için alacağınız daha fazla nakit
 18. Eski CD’ler, DVD’ler ve oyunlar   Hepimiz bir kereden fazla (ya da hiç) ya da bir kez oynadığımız ve hasta olduğumuz oyunları izlemediğimiz filmlere sahibiz – bu sitelerden birini kullanarak hızlı paraya dönüştürün
 19. Boş kavanozlar   Sizin çeşnilerinizde büyük? Kavanozlarınızı çevrimiçi olarak ev yapımı reçel yapımcılarına satarak geri dönüşümünüzde bir adım öne geçin. Kavanoz başına yaklaşık 50 p ve cam kahve kavanozları için yaklaşık 1 £ kazanmayı bekleyebilirsiniz.
 20. Ayak izleriniz   Evet, gerçekten yürürken para kazanabilirsiniz
 21. Boş kutular   Bizi bu konuda dinleyin! Bir kutuyla birlikte gelmeyen ikinci el  malları satın almak oldukça yaygın olduğundan  , alışveriş yapmak için hediye verirken alışveriş yapmak için uygun boş kutulara göz atmak istemektedir. İPhone’lar, Playstation’lar ve diğer elektrikli eşyaların boş kutularını iyi bir nakit paraya çevirmek için boş kutuları görmeye şaşıracaksınız:
 22. Kullanım kılavuzları – Kullanmadığınız  öğeler hakkında herhangi bir klavyeyi çalın, ya da nasıl kullanıldığını biliyorsunuz (artık buna gerek yok)? Ses sistemleri ve bilgisayarlar gibi şeyler için el kitapları eBay’de oldukça iyi satıyor!
 23. Uzaktan kumandalar   Bu, para kazanmak için başka bir garip yoldur , ancak her hane bir çekmecede hiç kimsenin orijinal olarak ne olduğunu hatırlayamayacağı bir yedek uzaktan kumandaya sahip gibi görünüyor. Eğer etrafta uzanmış bir tane varsa, eBay’de bir göz atın – bunun için bir on numara tutturabilirsiniz!
 24. Bozuk elektronik cihazlar   Bu kesinlikle daha fazla niş iken, eBay üzerinde kırık ürünler satan tam bir hayır-hayır değildir. Öğenin işe yaramadığını ve ‘parçalar için’ kullanılmak üzere satıldığınızı açıkça belirttiğiniz sürece satması muhtemeldir. Ayrıca, bu ürünleri sabitlemek için bir yandan da elden çıkacak olan ikinci el elektrikli ürünleri satan işletmeleri çalıştıran insanlar da var, bu yüzden size iyi bir fiyat vermeye istekli olacaklar.
 25. Yumurta kutuları   Bunun, tavukları saklayanlar ve yumurtaları yeterince hızlı yiyemedikleri için … ya da ucuz ses geçirmezlik arayanlar için olduğunu mu tahmin ediyoruz? Kim bilir, neden satıyorlar, ama yapıyorlar – 50 yarım düzine kutu, eBay’de bir sahtekarın altından kalkacak
 26. Kişiselleştirilmiş hediyeler   Eğer biraz sanatsal ve iş fikirliseniz, kendi online mağazanızı kurabilir ve Etsy’de satışa başlayabilirsiniz.
 27. Para (gerçek değerinden daha fazlası için)   Tüm bu yeni madeni paralar ve banknotlar serbest bırakıldıkça, koleksiyoncular nadir paralar için çıldırırlar ve  koleksiyonları tamamlamak için büyük paralar için büyük paralar sunarlar , bu yüzden paraları kontrol etmeden önce paralarınızı kontrol ettiğinizden emin olun. !
 28. Boş parfüm şişeleri   Evet, bu konuda da pek emin değiliz, ancak bazen soru sormamak en iyisidir. Boş parfüm şişelerini fırlatmadan önce, eBay’de satışa çıkın ve ne olduğunu görün. Hoş bir sürpriz olabilirsiniz!
 29. Makyaj ve güzellik örnekleri –  E-posta listemizdeyse , hemen hemen her gün güzellik serbestlerinin yakalanmasını biliyorsunuz. Ve hepimiz özgür şeyleri severken , her şeyin sizin zevkinize uygun olmadığı doğrudur – bu yüzden neden vahşi olmayan örneklerin toplanmasına ve örnek bir çevrimiçi set olarak satılmaya başlamıyorsunuz?

Listeye eklemek için herhangi bir fikriniz varsa, aşağıdaki yorumlarda bizi takip edin! Satış yapacak işleriniz bittiğinde, çevrimiçi hızlı para kazanmaya ilişkin kılavuzumuza gidin.

Bu da ilginizi çekebilir
WordPress Temaları İle Para Kazanmak Hem Üniversite Okuyup Hem Nasıl Çalışılır? Eski Cep Telefonlarınızı Satarak Para Kazanın Yurtdışı Lisansüstü Eğitim Programları Kılavuzu 2018-2019 Mola Verirken Yemek İçin En İyi Yiyecekler (Bütçede) Yılbaşı İçin Eve Gitmeden Önce Hatırlanması Gereken Bazı Şeyler

YORUMLAR

Yorum yaparak Kolaypara'a ait Temel Kurallar ve Gizlilik Politikası metinlerini kabul etmiş olursunuz.

İlk yorum yapan siz olun.