Gerçek Hayat Deniz Kızı Olarak Çalışarak Öğrenci Fonları
Para Kazanmak

Gerçek Hayat Deniz Kızı Olarak Çalışarak Öğrenci Fonları

Gerçek Hayat Deniz Kızı Olarak Çalışarak Öğrenci Fonları

Para kazanmanın en havalı yolunu biliyorsan, tekrar düşün. Şimdi deniz kızı olmakla iyi bir ödeme paketi alabilirsiniz!

Sheffield Üniversitesi’ndeki bir tıp öğrencisi, çalışmalarını finanse etmek için yeni bir yol buldu – yarı zamanlı deniz kızı olmak.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

22 yaşındaki Yasmin Awan, denizkızı kuyruğu takmak için 100 £ ‘a kadar para ödüyor ve herhangi bir dalış ekipmanı olmadan suyun altında yüzüyor.

Kendisi Mermaid Athena Storm’u çağırır ve genellikle Wirral ve Merseyside bölgelerinde çocuk partilerinde çalışır. Çoğunlukla çocuk havuzu partileridir, ancak kara partilerinde de bir görünüm yaratmıştır.

Taraflar onun deniz kızı kostümünü giymesini, çocuklarla oyun oynamayı ve hatta deniz koruma hakkında öğretmeyi içeriyor.

Yasmin’ın açıkladığı gibi, büyüleyici girişimi deniz kızı kampı için bir reklam gördüğü zaman başladı:

Beni gerçekten şaşırttı ve çok eğlenceli olabileceğini düşündüm.

Dalgıçların, tüp gibi herhangi bir ekipmanın kullanılmasından ziyade, nefeslerinin tutulması yeteneğine dayanan sualtı dalışı olan serbest dalış öğretildi.

Bana göre, bu bir işten çok daha fazlası. Çocuklarla çalışmayı ve beni ‘gerçek hayat’ olarak giyinmiş görmeyi çok seviyorum.

Deniz kızı parasına ne dersin?

Deniz kızı kursunun sonunda, Yasmin ve diğer deniz kızları, partinin işine katılmak için ‘baş deniz kızı’ tarafından talep edildi. Tüm deniz kızlarının yapması gereken şey, malzemeye bağlı olarak £ 100 ile £ 3.000 arasında herhangi bir yere mal olabilen kuyruklar almaktı.

Yasmin, “her şey biraz eğlenmeye başladı, ancak bir iş fırsatına dönüştü” diye açıkladı.

Bir parti için bir deniz kızı kiralamak, ilk saat için 100 sterlin, sonrasında da her yarım saatte 30 sterline mal olur. Restoran işinin kıyaslandığında biraz çöp tükettiğini düşünürsek seni suçlamıyoruz!

Ancak, iş için olumsuz taraflar var. Yasmin, çalıştığı şirketin partilere ev sahipliği yaptıklarına dikkat etmesi gerektiğini söyledi.

İş, mermaids’i cinsel fantazi olarak gören ‘merveriler’ olarak bilinen bazı tuhaf türleri çekiyor.

Ayrıca fanteziye aldığımız bazı tepkileri de alıyoruz, ama aslında hepimiz sadece çocuk partilerinde eğlendirmeyi seviyoruz.

Çalışırken para kazanmak için daha alışılmadık yollar

Eğer denizkızlarınız sizin bir şey değilse, endişelenmeyin – üniversitede para ile yaratıcı olmanın birçok yolu vardır.

Bir barda veya dükkanda yarı zamanlı bir iş kurma fikrinden hoşlanabilirsiniz, ancak bu zaman çizelgenizle mümkün değilse, neden başka bir şey denemesiniz?

Almaktan online anketler , web sitelerini incelerken , ve bir teslim sürücüsü olma üzere, kendi kindle e-kitap yazıyor , senin ders kitapları satan ve özel ders , çok var para kazanmak için yollarıçok fazla çalışma süresi ödün vermeden.

Ayrıca Yasmin ve deniz kızı işi de daha karanlık seçenekler. Örneğin, genç Beau Jessop, web sitesinden, Çinli ebeveynlerin çocuklarına İngilizce isimlerini seçmelerine yardımcı olan yılda £ 48.000 yapar .

Nerede yaşadığın ve ne kadar alanın olduğuyla ilgili o kadar da titiz davranmıyorsan, bu öğrencinin yaptığını ve 800 £ yatıran bir yatta yaşamaya devam etmeyi seçebilirsin .

Gerçekten evine götüreceği mesajdır: Eğer tipik bir part-time iş için yeterli zamanım yok gibi başlangıçta hissetmek bile olsa, bir derece için çalışma yaparken para makul miktarda yapmak için büyük bir potansiyel var!

Eğitimin yanında ekstra para kazanmanın başka alışılmadık yollarını biliyor musun? Eğer öyleyse, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Bu da ilginizi çekebilir
WordPress Temaları İle Para Kazanmak Hem Üniversite Okuyup Hem Nasıl Çalışılır? Eski Cep Telefonlarınızı Satarak Para Kazanın Yurtdışı Lisansüstü Eğitim Programları Kılavuzu 2018-2019 Mola Verirken Yemek İçin En İyi Yiyecekler (Bütçede) Yılbaşı İçin Eve Gitmeden Önce Hatırlanması Gereken Bazı Şeyler

YORUMLAR

Yorum yaparak Kolaypara'a ait Temel Kurallar ve Gizlilik Politikası metinlerini kabul etmiş olursunuz.

İlk yorum yapan siz olun.