Ev Arkadaşlarınızla Oynamak İçin 8 Ustaca Ucuz Şakalar
Ekstra Rehber

Ev Arkadaşlarınızla Oynamak İçin 8 Ustaca Ucuz Şakalar

Ev Arkadaşlarınızla Oynamak İçin 8 Ustaca Ucuz Şakalar

Eski bir şaka savaşı olmadan hiçbir uni deneyimi tamamlanmadı, işte bu yüzden en iyisi …

Bir öğrenci olarak, temelde sizin pranking hayatınızın asalındasınız – en iyi arkadaşlarınızla yaşıyorsunuz, ve bir daha asla onları gece, gündüzleri sarmak için böyle bir fırsat elde edeceksiniz.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

Birden fazla ev arkadaşına sahip olmak, kimin hedefleneceğini seçerken seçim yapmak için şımarık olduğunuz anlamına gelir (eğer seçim yapamazsanız, hepsini karıştırın).

Eğer bazı parlak şakaları çıkarırsanız, en komik uni anılarınızı yaratmak zorunda kalırlar – sadece onu güvende tutmayı unutmayın.

Yani daha fazla ado olmadan, işte bizim birkaçımız var!

Öğrenciler için 8 ucuz şakalar

Etiketlerini tenekelerinden çıkart

Bu harika çünkü sadece birkaç dakika sürüyor ve aylarca baş ağrısına neden oluyor.

Ev arkadaşının mutfak dolabına gir ve teneke kutulardaki tüm etiketleri çıkar.

Birdenbire dolapları , yiyecek dolu sürprizlerden oluşan bir Rus ruleti haline geliyor – fasulye veya muhallebi pişirilecek mi? Öğrenebilecekleri tek yol, teneke kutuları açmaktır – yani çok hızlı bir şekilde orada bulunanları kullanmak zorunda kalacaklardır.

Çok basit ama çok etkili.

Elite prank bahşiş: Evcil hayvan yemi veya eşit derecede brüt gibi diğer kapları ekleyin ve etiketleri çıkartın.

Klasik ambalaj kağıdını deneyin

Bunun gibi bir sürü şaka vardır, bu da kişinin yatak odasına farklı şekillerde ciddi bozulmalara neden olur.

Ancak, kurban için sağladıklarıdan çok daha uzun süreleri yaratmak, kurbanların doğru bir şekilde yapılmasını sağlamak için, sadece kendinizi gerçekten şaka yapıyorsunuz.

Yatak odalarını yüzlerce balonla doldurabilirsin (bazılarına doldurulmuş bakla, talk pudrası ya da eklenmiş ‘pop’ faktörü için muhallebi doldurun), zemini milyonlarca su dolu bardakla kapla, ya da tavana her şeyi sellotape .

Klasik uni şaka olsa da, ambalaj kağıdı. Bunu yapacaksanız, doğru bir şekilde yapmalısınız ve bu da zeminleri, duvarları, tavanı, yatağı, mobilyaları ve şovdaki diğer şeyleri sarmalamak anlamına geliyor.

Ambalaj kağıdını, tinfoili veya gazeteyi kullanabilir , ancak tutarlı tutabilirsiniz.

Eğer başka bir şey yoksa, Noel ne zaman dönerse …

Sahte bilgisayar zayiatı

Her laptopun öğrencinin mutlak en kötü kabusunu ( saldırıya uğramaktan başka …) sevdiği gibi , kırık bir ekran kurbanı anlık bir erime haline getirmeyi garanti eder.

Burada olanlar gibi bir görüntü indirin  ve masaüstü resmi olarak ayarlayın – tam etki için masaüstü simgelerini gizlediğinizden emin olun!

Bir alarmlı saati kendi odasında sakla

Housemate sabah insanı değil mi? Bir mini alarm saati al, saat 05: 00’a ayarla ve odalarındaki bir yere sakla.

Daha sonra, erken saatlerde gürültünün kaynağını bulmaya çalışan onlardan tatlı rüyaların tadını çıkarabilirsiniz.

Birden fazla alarm saatini gizleyerek kötü deha faktörünü hızlandırın, alarmları bir saat arayla ayarlayın.

Evinizin ne kadar sağlam olduğuna bağlı olarak, bununla bir kaç ev arkadaşının hoşuna gitmeyebileceğini unutmayın.

Sosyal medya ile karışıklık

Birinin Facebook profiline giriş yapması, yanlışlıkla giriş yapmaları halinde eski bir haberdir – muhtemelen okula yüzlerce kez geri döndünüz.

Ancak, birileri için ölümsüz sevgiyi itiraf eden açıkça sahte durumlardan kaçının ve maksimum etki için daha incelikli olun .

Doğum günlerini değiştirmeyi deneyin . Bu, kendilerinin kontrol etmeyecekleri bir şeydir ve Facebook arkadaşlarının her birinin doğum tarihlerini kalpleri ile tanıması imkansızdır. Doğum günü selamlarının başlamasıyla başlayın ve arkadaşınızın garip bir şekilde onların özel günleri olmadığını anlamanız gerekir.

Durum rotasına gitmek istiyorsanız, inandırıcı bir şey seçin. Örneğin, bir televizyon oyunu şovunda yer aldıklarını bildirmek , çok fazla dikkat çekecek ve gerçek olabilir.

Adlarını gerçekten tuhaf bir şeye dönüştürün – değiştirmek için 60 gün beklemek zorunda kalacaklar!

Gizlilik ayarlarını ‘Yalnızca Bana’ olarak değiştirin – gönderilerinde beğenilmedikleri zaman ne kadar hayal kırıklığına uğradıklarını izleyin.

Sözlerini otomatik düzeltme

Bu daha teknolojik olarak beceriksiz ebeveynler üzerinde oynamak için en iyisidir, ama uni de iyi çalışır.

Bazı kelimeleri başka bir cümle ile değiştirmek için temel olarak telefon veya dizüstü bilgisayarına otomatik düzeltme ayarladınız .

İPhone’larını tutmayı başarırsanız, Ayarlar – Genel – Klavye’ye gidin ve ‘Metin Değiştirme’ ye tıklayın. Orada, tamamen farklı bir şeye otomatik düzeltme yazdıkları kelimeler yapabilirsiniz.

Aynı şeyi Google dokümanlarında veya Microsoft’da da yapabilirsiniz. ‘Araçlar’da’ Google dokümanlar için ‘Tercihler’i seçin veya Microsoft Word’de Dosya – Seçenekler – Prova – Otomatik Düzeltme Seçenekleri’ne gidin.

Daha sonra, başka bir şeyle değiştirilmek istediğiniz bir kelimeyi girme seçeneği sunulur.

Tıp okuyorlarsa, ‘sağlık’ ile ‘popo’ yerine geçmek gibi bir şey işe yarayacaktır (örneğin ‘sigara içmek sizin poponuz için kötüdür’) ya da bir eğitim kursu yapıyorlarsa ‘eğitim’ ile ‘tuvalet kağıdı’ geçin . Mwhahahaha.

Bu, eğer aynı derste iseniz, özellikle zalim usta prankster gibi ortaya çıkan karışıklık / hayal kırıklığı / utançlarını izleyeceğinizde etkilidir.

Tüm kalemlerini tırnak cilası ile boyayın

Berrak tırnak cilası, pranking olduğunda bir tanrının gönderilmesidir – örneğin bir barda sabun kalmasını sağlayın, böylece duşta terleme olmaz.

Bu bölümdeki en sevdiğimiz şaka, devre dışı bırakan kalemler. Unutulmak istenen çantaya gidin ve içinde bulundurdukları her kalem ve kalemin uçlarını, şeffaf tırnak cilasıyla boyayın.

Ertesi gün derslerde not almaya çalışırken çok zorlanacaklar.

Eşyalarını dondur veya kaldır

Buradaki Ofisten ilham alarak , gerçekten önemli bir şey çalın ve ya büyük bir jöle bloğuna koyun ya da dondurun. Yapmak kolay ve kurban için gayet rahatsız edici.

Anahtarları, öğrenci kartı veya (klasik) zımba ile deneyin. Sırt çantasını bir asma kilitle kilitleyebilir ve anahtarı dondurabilirsiniz.

Kötü ama komik.

Şakalar çok eğlenceli olabilir ve gerçekten komik hikayeler yaratabilir – ama onları fazla uzaklaştırma! Paylaşılan yaşam yine de zor olabilir, karışıma acımasız şakalar attığınız zaman boş verin. Çizginin nerede olduğunu bildiğinizden emin olun ve bunları asla zorbalık için kullanmayın.

Umarım bu sizin uni antics’leriniz için size bazı hakaretler vermiştir – en iyi şakalarınızı aşağıdaki yorumlarda paylaşın!

Bu da ilginizi çekebilir
WordPress Temaları İle Para Kazanmak Hem Üniversite Okuyup Hem Nasıl Çalışılır? Eski Cep Telefonlarınızı Satarak Para Kazanın Yurtdışı Lisansüstü Eğitim Programları Kılavuzu 2018-2019 Mola Verirken Yemek İçin En İyi Yiyecekler (Bütçede) Yılbaşı İçin Eve Gitmeden Önce Hatırlanması Gereken Bazı Şeyler

YORUMLAR

Yorum yaparak Kolaypara'a ait Temel Kurallar ve Gizlilik Politikası metinlerini kabul etmiş olursunuz.

İlk yorum yapan siz olun.